PROJEKTEERIMINE

Meie pakutav projekteerimisteenus keskendub PVC hallide täpsele kohandamisele vastavalt teie spetsiifilistele vajadustele ja mõõtmetele. Meie kogenud projekteerijad koostavad kõik vajalikud projektidokumendid, alates ehitusloa taotlemiseks vajalikust eelprojektist kuni põhiprojektini, pakkudes vajadusel tuge isegi kasutusloa saamiseni.

projekteerimine

Kohandatud ja vastupidavad lahendused

Iga projekteerimisprotsessi käigus võtame arvesse halli asukohta, alust, kuhu hall paigaldatakse, samuti ilmastikutingimusi, tagades, et hallid on sobilikud kasutamiseks Eesti või Soome kliimas.

Meie hallide metallkarkassid on projekteeritud kaaluga umbes 20 kg/m^2 kohta, mis mitte ainult ei taga konstruktsiooni vastupidavust, vaid võimaldab ka halli tulevikus ümber ehitada soojustatud halliks.

Lisaks sellele on kõik konstruktsioonid disainitud arvestades lume- ja tuulekoormusi, mis on iseloomulikud meie geograafilistele laiuskraadidele, pakkudes seeläbi lisakindlust ja stabiilsust ekstreemsetes ilmastikutingimustes. Selline lähenemine tagab, et meie hallid pakuvad aastaringset kaitset ja turvalisust, olenemata aastaajast või kliimatingimustest, luues usaldusväärse ja kestva lahenduse teie vajadustele.

projekteerimine

Projekteerimine - Miks valida meid?

Valides meie projekteerimisteenuse, saate:

  • Kohandatud lahendused: Projekteerime PVC halli täpselt vastavalt teie vajadustele.
  • Professionaalsus: Kogenud projekteerijate meeskond, kes jälgib kõiki olulisi nõudeid ja standardeid.
  • Vastupidavus: Projekteerime hallid, mille eesmärk on pikaajaline kasutus, mitte ainult suviseks ajaks mõeldud kerghallid.
  • Tugi ja nõustamine: Pakume tuge kogu projekteerimis- ja ehitusprotsessi vältel, sealhulgas abistame kasutusloa saamiseni.
etEesti