PVC HALLID ON HEA VÄÄRTUSEGA

PVC hallid on muutunud üha populaarsemaks valikuks neile, kes soovivad oma laopinda soodsalt ja kiiresti suurendada. Tänu oma kiirele tarneajale ja võrdlemisi madalatele kuludele võrreldes traditsiooniliste ehitistega, pakuvad PVC hallid tõhusat lahendust erinevatele vajadustele. Eriti sobilikud on need Eesti kliimas, kus hallide disain on optimeeritud vastu pidama kuni 1,8 kN/m2 lumekoormusele, tagades nende kasutatavuse kõikides piirkondades. Loe koormustaluvuse kohta juurde blogist.

pvc-hall-hero

Meie PVC hallide konstruktsioonid põhinevad kuumtsingitud metallkarkassidel, mille tootmisel järgitakse rangeid kvaliteeditagamise (QA) ja kvaliteedikontrolli (QC) protseduure. See lähenemine garanteerib meie toodete kõrgeima kvaliteedi. 

Hallide katmiseks kasutame 900 g/m2 tihedusega Mehler Texnologies’i poolt toodetud, armeeritud PVC katet, mis on tuntud oma vastupidavuse ja kvaliteedi poolest. PVC kate kinnitatakse halli karkassile keermelattide abil, mis võimaldab saavutada maksimaalse pingutusastme ja pikendada katte eluiga. Selline konstruktsioon tagab, et hallid peavad vastu aastakümneid, säilitades oma väärtuse ja võimaldades neid vajadusel likviidselt edasi müüa.

Lisaks on PVC hallide üks suurimaid väärtuseid nende paindlikkus. Hallid on disainitud nii, et neid on lihtne teisaldada ja uuesti paigaldada tänu poltühendustele, mis teevad detailide kokkupaneku ja lahtivõtmise lihtsaks. See teeb PVC hallidest ideaalse lahenduse ettevõtetele ja isikutele, kes vajavad ajutisi või muutuvate asukohtadega laoruumilahendusi.

Lühidalt - miks tellida PVC hall Wiola käest?

  • Kogemused: Meie personalil on üle 10 aasta praktikat PVC hallide projekteerimisel ja paigaldusel Eestis ja Soomes. Kõik meie hallid on valmistatud Eestis.
  • Ohutus: Kõik projektid on arvutatud ja joonestatud sobivaks meie kliimasse ja vastavad kõigile Eesti ehitusnormidele.
  • Vastupidavus: Disainitud spetsiaalselt Eesti kliimatingimustele, vastu pidama kuni 2,3 kN/m2 lumekoormusele.
  • Paindlikkus: Lihtne teisaldada ja uuesti paigaldada tänu poltühendustele, mis võimaldavad kiiret kokkupanekut ja lahtivõtmist.
  • Majanduslik soodsus: Pakuvad soodsat võimalust laopinna laiendamiseks võrreldes traditsiooniliste ehitistega.
  • Kvaliteet: Kuumtsingitud metallkarkassid ja 900 g/m2 raskusega Mehler Texnologies’i armeeritud PVC kate tagavad toote kõrge kvaliteedi ja pikaealisuse.
  • Likviidsus: Hallide väärtus säilib aastakümneid, võimaldades neid vajadusel likviidselt edasi müüa.

Loe pikemalt, miks PVC hall on suurepärase väärtusega.

Standardlahendused erihindadega

Tehtud tööd

etEesti