HOOLDUS

Meie PVC hallide ülalpidamine on mõeldud olema võimalikult lihtne ja kuluefektiivne. Tänu kvaliteetsetele materjalidele ja läbimõeldud disainile on PVC hallide hoolduskulud väikesed. Lisaks on hooldusprotsess ise lihtne, võimaldades tagada hoone pikaajalise vastupidavuse minimaalse vaevaga.

hooldus

Meie pakutavad hooldustööd

Meie kogenud hooldusmeeskond on valmis teostama kõiki vajalikke remont- ja parandustöid teie PVC halli jaoks. Me pakume:

  • Kõikehõlmavat hooldust: Alates lihtsatest parandustöödest kuni keerukamate remontideni, tagame teie halli optimaalse töökindluse.
  • Üldise korrasoleku hindamine: Peale igat hooldustööd hindame teie halli üldist seisukorda, andes teile professionaalseid soovitusi ja nõuandeid edasiseks hoolduseks.

Vastupidavus ja kvaliteet

Meie hallide projekteerimisel ja ehitusel võetakse alati arvesse asukohast tulenevaid nõudeid, nagu lumekoormus ja tuulekoormus, samuti Päästeameti poolt seadud nõuded ja detailplaneeringu sobivus. See tagab, et meie hallid on mitte ainult vastupidavad Eesti või Soome kliimale, vaid ka kohandatud aastakümnete pikkuseks kasutuseks, erinevalt suvisteks perioodideks mõeldud kerghallidest.

Kui tihti on vaja hooldada?

PVC hallide ülalpidamiskulud on tavapäraselt madalad, arvestades materjali vastupidavust ja hoolduse lihtsust. PVC kangas on loodud vastu pidama äärmuslikele ilmastikutingimustele, sh UV-kiirgusele ja niiskusele, mis aitab vältida materjali tuhmumist ning kaitseb seda hallituse ja mädanemise eest. 

Hooldusrutiinina piisab tavaliselt regulaarsest puhastamisest, et eemaldada pinnalt mustus ja praht, hoides seeläbi PVC halli välimuse värske ja korras. Juhul kui materjal peaks siiski kahjustuma, on parandustööd tavaliselt lihtsad ja ei nõua suuri väljaminekuid. Parandamine võib hõlmata uute sektsioonide lõikamist ja paigaldamist, ilma et see märkimisväärselt kulusid suurendaks.

Mis puutub hoolduse sagedusse, siis on soovitatav vähemalt kord aastas teha PVC halli struktuuride põhjalik visuaalne kontroll. Sellega tagatakse, et kate on korralikult pingul, kõik poltühendused on kindlalt kinni, ja veendutakse, et konstruktsioonil ei esine mehaanilisi kahjustusi ega ole liigset lumekoormust. Selline läbivaatus aitab tagada PVC halli pikaajalise vastupidavuse ja funktsionaalsuse.

etEesti